עו"ד רועי כהן, נשיא להב – לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל :
עצמאים , עצמאיות, בעלי ובעלות עסקים יקרים ויקרות,

אני שמח לבשר לכם על תחילת פעילותו של מועדון הצרכנות החדש "העסק שלי " מבית להב וקבוצת ישרכארט.

היום, לאחר שנים רבות בהן רק ציבור השכירים זכה למועדוני צרכנות ייעודיים בהתאם למקום עבודתם, יכולים סוף סוף גם העצמאים והעסקים הקטנים ליהנו ת ממגוון הטבות והנחות בעולמות הפנאי, הבילוי והצרכנות וכן התאמות לתקופת הקורונה מול הטבות מותאמות ועוד הכולל כרטיס אשראי ייעודי.

להב – לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל, הוקמה בשנת 1983 על מנת לייצג, לקדם ולפעול בעניינו של מגזר העובדים העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים. כיום, מונה מגזר העובדים העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים בישראל למעלה כ- 530,000 מפרנסים ויזמים עצמאיים, ומעסיק למעלה ממיליון שכירים. למעשה מונה מגזר העובדים העצמאיים והעסקיים 99% מכלל העסקים בישראל, ובכך מהווה את מנוע הצמיחה המרכזי של המשק הישראלי. ועדיין, על אף כוחם המשמעותי, העצמאים הם בגדר שטח הפקר עבור מדינת ישראל וסובלים מבירוקרטיה מייאשת ומסביבה כלכלית עוינת. כארגון היציג של העצמאים ושל העסקים הקטנים והבינוניים, חזונה של להב הוא להשוות את זכויות העצמאים והעסקים הקטנים והבינוניים לאלה של השכירים, וליצור רשת ביטחון סוציא לית התומכת בצמיחתם ובשגשוג המשק כולו. זאת, באמצעות חקיקת חוקים ותיקון חוקים קיימים ובפעילות שטח ענפה הכוללת השתלמויות ושיתופי פעולה עם גורמים מסחריים, אקדמיים וציבוריים המקדמת את ציבור העצמאים והעסקים הקטנים. עצמאים ועסקים קטנים עוברים את משבר הקורונה בעוצמה החזקה ביותר, המאבקים למען שיקום המשק בישראל הוא צעד בלתי פוסק שלנו ולמעניו נמשיך להילחם.

מועדון הצרכנות לציבור העצמאים והעסקים הקטנים הוא צורך מתבקש, וראינו לנכון כי החיבור עם קבוצת ישרכארט. הוא ייחודי, מדויק ומקצועי. יחד, אנו מפעילים את "העסק שלי" – כרטיס ההטבות הצרכני של המגזר העסקי. הכרטיס מסייע לרכז את כלל ההוצאות העסקיות "העסק שלי" וליהנות ממחירים בלעדיים עבור שירותים עסקיים, לצד מתן מעטפת יועצים מקצועיים במגוון תחומים שונים הכוללים גם פנאי, בילוי והצרכנות.

אני מזמין אתכם להצטרף ל"העסק שלי" קהילת העסקים הגדולה של ישראל ולהנות ממגוון הטבות
משתלמות שהמועדון מציע לכם ולמשפחותיכם.

שלכם ובשבילכם,
עו"ד רועי כהן,
נשיא להב